Centrum Gier Planszowych Kruk

Centrum Gier Planszowych "KRUK" To miejsce w którym wspólnie gromadzimy posiadaną wiedzę, wyrażamy własne poglądy i pomysły dotyczące współczesnych gier Planszowych, bitewnych, karcianych i innych. To miejsce gdzie wspólnie pomożemy ci zrozumieć mechanikę i zasady takich gier! Miejsce gdzie doceniamy również zaangażowanie, kreatywność doświadczonych graczy. Miejsce gdzie tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy jesteś fanem warhammera czy po prostu lubisz od czasu do czasu zagrać w monopoly. Jeżeli szukasz sprawdzonych opinii o grach, odskoczni od gier komputerowych, lub graczy którzy z chęcią spotkają się przy jednym stole na wspólną grę, to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

#1 2015-06-07 07:41:14

Centrum Gier Kruk

Administrator

Zarejestrowany: 2015-06-07
Posty: 14
Punktów :   

Regulamin Karty Stałego Gracza

REGULAMIN KARTY STAŁEGO GRACZA CENTRUM GIER PLANSZOWYCH „KRUK”
Regulamin ustala zasady korzystania z Karty stałego gracza Sklepu Centrum Gier Planszowych Kruk
w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 231. Karta stałego gracza upoważnia jej właściciela do bezpłatnego korzystania z usług wypożyczalni gier na miejscu, w czasie zależnym od liczby aktualnie posiadanych punktów na karcie.

2. Klient po otrzymaniu karty zobowiązany jest do jej natychmiastowego podpisania

3. Posiadacz karty stałego klienta otrzymuje 1pkt. za każde wydane 2zł  na zakupy w sklepie Centrum Gier planszowych “Kruk”. (pieniądze wydane w wypożyczalni nie są honorowane punktami)

4. Użytkownik Karty stałego gracza w każdej chwili może doładować aktywna kartę, dodatkowymi punktami w liczbie odpowiadającej kwocie doładowania zgodnie z poniższą tabelą. (w przypadku karty duo użytkownik musi dokonać  dwóch doładowań o tej samej wartości)

Kwota doładowania / Liczba otrzymanych punktów
5zł - 30 pkt.
10zł - 70 pkt.
20zł - 150 pkt.


5. Punkty dostępne na karcie pozawalają jej posiadaczowi na wydłużenie czasu rozgrywki w gry wypożyczone na miejscu o dodatkową liczbę minut, niezależnie od liczby wypożyczanych w tym czasie tytułów.
(w przypadku karty duo czas gry liczony jest podwójnie)

30 min gry na miejscu - 5 pkt.
60 min gry na miejscu - 10pkt.


6. Klient w danej chwili może posiadać na karcie maksymalnie 300pkt
. wszystkie nadmiarowe punkty przepadają i nie mogą zostać w żaden sposób wykorzystane.

7. Jeżeli karta niebyła używana w okresie ostatnich 2 miesięcy wszystkie znajdujące się na niej punkty oraz medale przepadają i nie mogą zostać w żaden sposób wykorzystane.

8. Warunkiem otrzymania karty stałego klienta jest rejestracja w systemie wypożyczalni u pracownika sklepu oraz dokonanie zakupów w sklepie Centrum Gier planszowych “Kruk” na łączną kwotę co najmniej 10zł lub zakup doładowania o wartości co najmniej 5zł. (lub podwójnego doładowania w przypadku karty duo)

9. Jedyną osobą uprawnioną do posługiwania się Kartą stałego gracza jest jej zarejestrowany użytkownik, co oznacza że prawo do wypożyczania gier za pomocą karty nie może być cedowane na inną osobę. (wyjątek stanowi karta Duo, z której korzystać mogą jednocześnie 2 osoby)

10. Każdy klient może posiadać tylko jedną kartę stałego klienta nie zależnie od ilości i wartości zakupów

11. Karta posiadająca ujemną wartość pozostałych na niej punktów lub Karta zagubiona, uszkodzona przestaje być aktywna i nie może być już  honorowana.

12. w celu ponownego aktywowania karty jej posiadacz może wyzerować ujemną wartość punktów płacąc 1zł za każde -5pkt (nadmiarowe punkty po wyzerowaniu karty przepadają) Użytkownik karty może również poprosić o wymianę uszkodzonej/zagubionej karty na nową (koszt wymiany karty to 2,00zł)

13. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Regulamin wypożyczalni dostępny jest w                           sklepie stacjonarnym Centrum gier planszowych Kruk oraz na stronie internetowej www.kruk.bydgoszcz.pl

Ostatnio edytowany przez Centrum Gier Kruk (2015-06-07 07:57:31)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
smieszne rysunki do druku www.liga2009mro.pun.pl oznaczenia bezpieczników bmw e34 filmiki pua sciphone i5 problem z wykonywaniem polaczen