Centrum Gier Planszowych Kruk

Centrum Gier Planszowych "KRUK" To miejsce w którym wspólnie gromadzimy posiadaną wiedzę, wyrażamy własne poglądy i pomysły dotyczące współczesnych gier Planszowych, bitewnych, karcianych i innych. To miejsce gdzie wspólnie pomożemy ci zrozumieć mechanikę i zasady takich gier! Miejsce gdzie doceniamy również zaangażowanie, kreatywność doświadczonych graczy. Miejsce gdzie tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy jesteś fanem warhammera czy po prostu lubisz od czasu do czasu zagrać w monopoly. Jeżeli szukasz sprawdzonych opinii o grach, odskoczni od gier komputerowych, lub graczy którzy z chęcią spotkają się przy jednym stole na wspólną grę, to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

Karta Stałego Gracza

Karta stałego gracza - Dlaczego warto ją mieć?
- Karta upoważnia do bezpłatnego korzystania z usług wypożyczalni w czasie zależnym od liczby aktualnie posiadanych na niej punktów.

- Daje Możliwość dołączenia do naszego Programu Lojalnościowego i uzyskania nawet 10% stałego rabatu na zakupy w sklepie

- Dzięki niej możesz również korzystać dodatkowo z Promocji 2+1 oraz Promocji 3+4 podczas wypożyczania gier do domu

- Zdobywać medale w specjalnych Turniejach i wymieniać je na nagrody!

- Oraz otrzymywać bezpłatne smsy o promocjach i upustach dedykowanych tylko dla posiadaczy karty

Twoja Karta stałego gracza
DOŁADOWANIE KARTY

Karte stałego gracza
możesz doładować punktami za:

Kwota Doładowania: Punkty:
Doładowanie za 5zł 30 pkt.
Doładowanie za 10zł 70 pkt.
Doładowanie za 20zł 150 pkt.
REGULAMIN KARTY GRACZA
1. Posiadacz karty stałego gracza otrzymuje 1pkt. za każde wydane 2zł na zakupy w sklepie Centrum Gier planszowych “Kruk”. (pieniądze wydane w wypożyczalni nie są honorowane punktami)

2. Użytkownik Karty stałego gracza w każdej chwili może doładować aktywna kartę, dodatkowymi punktami w liczbie odpowiadającej kwocie doładowania zgodnie z poniższą tabelą.

3. Punkty dostępne na karcie pozawalają jej posiadaczowi na wydłużenie czasu rozgrywki w gry wypożyczone na miejscu o określoną liczbę minut, niezależnie od liczby wypożyczanych w tym czasie tytułów, lub wypożyczenie wybranej gry do domu na określoną liczbę dni.

4. Klient w danej chwili może posiadać na karcie maksymalnie 300pkt. wszystkie nadmiarowe punkty przepadają i nie mogą zostać w żaden sposób wykorzystane.

5. Warunkiem otrzymania karty stałego gracza jest rejestracja w systemie wypożyczalni u pracownika sklepu oraz dokonanie zakupów w sklepie Centrum Gier planszowych “Kruk” na łączną kwotę co najmniej 20zł lub zakup doładowania o wartości co najmniej 5zł.

6. Jedyną osobą uprawnioną do posługiwania się Kartą stałego gracza jest jej zarejestrowany użytkownik, co oznacza że prawo do wypożyczania gier za pomocą karty nie może być cedowane na inną osobę. (wyjątek stanowi karta Premium oraz karta Vip)

7. Każdy klient może posiadać tylko jedną kartę stałego gracza nie zależnie od liczby i wartości zakupów

8. W chwili doładowywania karty lub dokonywania zakupów w sklepie, użytkownik musi okazać swoją kartę, aby punkty zostały mu przyznane.

9. Z chwilą gdy użytkownikowi w trakcie gry skończą się punkty na karcie, za dalszą cześć rozgrywki rozliczany jest według standardowych zasad (1zł za 30min gry)
Pomocy zgubiłem kartę!
W przypadku zagubienia lub zniszczenia Karty Stałego gracza prosimy o powiadomienie sklepu Centrum Gier Planszowych "Kruk", o zaistaniałej sytuacji, celem wydania nowej karty oraz wykreślenia starej karty stałego gracza z rejestru.
(koszt wydania nowej karty to 2zł)
WYMIANA PUNKTÓW

Punkty z Karty stałego gracza
możesz wymieniać na:

Czas wypożyczenia: Punkty:
30 min gry na miejscu 5 pkt.
60 min gry na miejscu 10 pkt.
Wypożyczenie gry do domu na 1 dzień 50 pkt. + (kaucja)
Wypożyczenie gry na 3 dni (w Promocji 2+1) 120 pkt. + (kaucja)
Wypożyczenie gry na 7 dni (w Promocji 3+4) 160 pkt. + (kaucja)
UDZIAŁ W TURNIEJACH
1. Udział w Turniejach może wziąć każda osoba posiadająca kartę stałego gracza, która wpłaci organizatorowi wpisowe i będzie przestrzegać zasad określonego Turnieju.

2. Udział w Turnieju jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikacje swojego nazwiska i wizerunku na stronie internetowej organizatora turnieju i innych kanałach komunikacyjnych organizatora.

NAGRODY I MEDALE
1. W każdym Turnieju zwycięzcy otrzymują określoną liczbę dodatkowych Punkty zwanych Medalami, które następnie mogą wymieniać na nagrody. liczba dostępnych medali zależy od liczby uczestników. Ilość otrzymanych medali zależy od zdobytego w turnieju miejsca.

2. Szczegółowa lista wszystkich dostępnych nagród widoczna jest po wprowadzeniu numeru swojej karty stałego gracza. Jeżeli zwycięzca Turnieju nieposiada jeszcze karty stałego gracza, na której mógłby gromadzić zdobyte punkty i medale, należy ten fakt zgłosić organizatorowi turnieju w celu jej założenia.

3. W przypadku gdy liczba graczy jest niewystarczająca lub nieparzysta, organizator ma prawo wypełnić pustą lukę wyznaczając do tego specjalną osobą w celu uniknięcia tzw wolnych przejść. (proces ta niema wpływu na ogólną liczbę dostępnych medali w turnieju

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI
Szczegółowy regulamin wypożyczalni dostępny jest tutaj. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu karty stałego gracza oraz regulaminu wypożyczalni.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
stroj kobiety w indiach hachiko www.fantasyimy.pun.pl piekne cytaty o psach Mam 14 lat moj nr tel