Centrum Gier Planszowych Kruk

Centrum Gier Planszowych "KRUK" To miejsce w którym wspólnie gromadzimy posiadaną wiedzę, wyrażamy własne poglądy i pomysły dotyczące współczesnych gier Planszowych, bitewnych, karcianych i innych. To miejsce gdzie wspólnie pomożemy ci zrozumieć mechanikę i zasady takich gier! Miejsce gdzie doceniamy również zaangażowanie, kreatywność doświadczonych graczy. Miejsce gdzie tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy jesteś fanem warhammera czy po prostu lubisz od czasu do czasu zagrać w monopoly. Jeżeli szukasz sprawdzonych opinii o grach, odskoczni od gier komputerowych, lub graczy którzy z chęcią spotkają się przy jednym stole na wspólną grę, to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!


#1 2013-12-10 10:58:41

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Poznajmy się

Tutaj możemy się przedstawić i opowiedzieć trochę o sobie np. w co lubimy grać?, jak tutaj trafiliśmy?, Jaki jest nasz ulubiony kolor, ile mamy psów i kotów, itp. itd. temat ma na celu przełamanie pierwszych lodów między nami dlatego może ja zacznę pierwszy:

-------------------------------------------------------

hej, jestem Wojtek i pochodzę z okolic Bydgoszczy, w planszówki gram mniej więcej od roku moje ulubione gry to Drako i Gra o tron wcześniej grywałem w gry MMO, ale pożerało to tyle czasu że postanowiłem z tym skończyć teraz zamiast wow'a i lol'a wole układać puzzle albo grać w monopoly z prawdziwym towarzystwem

Offline

 

#2 2014-01-18 21:54:40

pro14ab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witajcie, mieszkam koło lublina interesuje się informatyką. Moja nazwa jest całkiem przypadkowa i zawsze jeżeli jest taka możliwość używam jej, moja ksywka to lisu. Na forum trafiłem za sprawą puna. Najbardziej lubię grać w karty: poker, pan, oczko, wojna, kuku i wiele innych, gram najczęściej w szkole na przerwach i czasem na lekcjach .

Offline

 

#3 2014-07-13 12:38:37

 Spajk

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witajcie! Jestem Spajk, mieszkam w Bydgoszczy od urodzenia. Raptem wczoraj odkryłem, że w mojej okolicy, raptem 5 minut od domu znajduje się Centrum Gier Planszowych Kruk. Bardzo się ucieszyłem z tego względu i z całą pewnością będę stałym bywalcem. Od najmłodszych lat lubiłem gry planszowe i karcianki. Do moich ulubionych gier planszowych można zaliczyć gry ekonomiczne (takie jak: monopol, wysokie napięcie), strategiczne (tutaj króluje Gra o Tron) oraz pasjonujące gry RPG - tutaj nie może zabraknąć D&D (grywałem w wersje 3.5), uwielbiam te klimaty. Z gier karcianych to z sentymentem wspominam MtG. Posiadam jeszcze dwie talie, które zostawiłem z sentymentem. Chętnie poznałbym nowe produkcje. Z innych zainteresowań nie może zabraknąć grywanie w produkcje m.in. cRPG (sagi: Gothic, Risen, Wiedźmin) oraz wiele innych. Oprócz gier bardzo lubię czytać literaturę fantastyczną (trylogia Czarnego Maga, Era Pięciorga, trylogia Zdrajcy aut. Trudi Canavan) oraz kolekcjonowanie mangi i oglądanie dobrego anime. Mam nadzieje, że forum szybko się rozwinie

Offline

 

#4 2014-08-08 09:49:48

 Arya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Witajcie

Jestem Anika i też mieszkam w Bydgoszczy i też mieszkam tam od urodzenia w kruku bywam bardzo często bo aż 7 dni w tygodniu, czyli praktycznie codziennie najbardziej lubię gry kooperacyjne np Władcę Pierścieni, z książek czytam głównie twórczość Sary Shepard, a jeśli chodzi o seriale to oczywiście The walking Dead i Gra o Tron z filmów natomiast lubię horrory zwłaszcza oszukać przeznaczenie aha i mam jeszcze psa o imieniu Dejmonek.

to tyle, dziękuję

Ostatnio edytowany przez Arya (2014-08-08 09:50:45)

Offline

 

#5 2014-08-17 11:29:15

 Mokona

Użytkownik

322544
Skąd: Bydgoszcz/Gdynia
Zarejestrowany: 2014-08-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się

hej, jestem Patrycja, mieszkam na Wyżynach i z innego forum musiałam się dowiedzieć że jest sklep z planszówkami w mojej okolicy xD w planszówki itp. gram sporadycznie, głownie z powodu braku towarzyszy/ek do grania
Moimi ulubionymi grami są: Carcassonne, Jenga, Wsiąść do pociągu

W wolnych chwilach lubię też ukladac, puzzle, zbierać znaczki, brzdąkać na gitarze, podróżowac, czytać i wyrywać chwasty w ogródku

Offline

 

#6 2014-08-17 17:01:43

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się

welcome

a z jakiego forum się o nas dowiedziałaś?

Offline

 

#7 2014-08-17 21:18:07

 Mokona

Użytkownik

322544
Skąd: Bydgoszcz/Gdynia
Zarejestrowany: 2014-08-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Rakshi napisał:

welcome

a z jakiego forum się o nas dowiedziałaś?

Od Ciebie i chyba nie będzie reklama jak podam link: http://www.gry-planszowe.pl/forum/ucp.php?mode=login

Przy okazji, grał ktoś z Was może w Agricolę? Szukam kogoś kto ogarnia tą grę...

Offline

 

#8 2014-08-18 07:11:22

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się

hehe tak myślałem:P

w Agricole jeszcze nie ale kiedyś musi być ten pierwszy raz, więc jak by co to jestem chętny

Offline

 

#9 2014-08-18 08:19:21

 Mokona

Użytkownik

322544
Skąd: Bydgoszcz/Gdynia
Zarejestrowany: 2014-08-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Gra w sklepie czy mam przynieść?
Instrukcja niestety przekracza moje możliwości rozumienia
Kiedy byłbyś chętny na granie? Jutro? Pojutrze?

Offline

 

#10 2014-08-18 09:42:16

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Poznajmy się

przynieś jeśli możesz
najlepiej na środę (pojutrze)

a instrukcja długa?

Offline

 

#11 2014-08-18 15:11:33

 Mokona

Użytkownik

322544
Skąd: Bydgoszcz/Gdynia
Zarejestrowany: 2014-08-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy się

Oki, przyniosę.
Dłuuuga

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ecdl.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl www.woman-ultimate.pun.pl www.akwarium1lo.pun.pl www.panoramiczna.pun.pl