Centrum Gier Planszowych Kruk

Centrum Gier Planszowych "KRUK" To miejsce w którym wspólnie gromadzimy posiadaną wiedzę, wyrażamy własne poglądy i pomysły dotyczące współczesnych gier Planszowych, bitewnych, karcianych i innych. To miejsce gdzie wspólnie pomożemy ci zrozumieć mechanikę i zasady takich gier! Miejsce gdzie doceniamy również zaangażowanie, kreatywność doświadczonych graczy. Miejsce gdzie tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy jesteś fanem warhammera czy po prostu lubisz od czasu do czasu zagrać w monopoly. Jeżeli szukasz sprawdzonych opinii o grach, odskoczni od gier komputerowych, lub graczy którzy z chęcią spotkają się przy jednym stole na wspólną grę, to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

#1 2015-06-11 10:59:58

Centrum Gier Kruk

Administrator

Zarejestrowany: 2015-06-07
Posty: 14
Punktów :   

Pisz recenzje, zdobywaj Punkty!

Uwaga:
Rozpoczynamy nowy konkurs w którym każdy może wziąć udział i zgarnąć punkty do wykorzystania w Kruku!

co należy zrobić?
to proste wystarczy że założysz o swojej ulubionej grze planszowej lub udzielisz się w jednych z istniejących tematów i krótko opiszesz swoje spostrzeżenia na temat wybranej przez siebie gry. Jeżeli Twoja recenzja będzie miała co najmniej 255 znaków (3-4 zdania) zostaniesz nagrodzony 1 Punktem Pamiętaj że każde zdobyte 5pkt to 30min darmowej gry w Kruku!

Pisząc recenzje możesz w ten sposób uzyskać maksymalnie do 3pkt dziennie!

Pamiętaj że recenzję muszą być twoją własną inicjatywą (nie wolno powielać ani kopiować komentarzy innych osób)
Każda Gra może być zrecenzowana przez ciebie tylko 1 raz!

najlepsze recenzje umieszczone zostaną również na stronie sklepu Kruka w opisie gry!


Powodzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mysli samobojcze to grzech ? www.wwegame-gra.pun.pl gdzie sprzedac swierszcze www.nider.pun.pl sciphone i5 problem z wykonywaniem polaczen