Centrum Gier Planszowych Kruk

Centrum Gier Planszowych "KRUK" To miejsce w którym wspólnie gromadzimy posiadaną wiedzę, wyrażamy własne poglądy i pomysły dotyczące współczesnych gier Planszowych, bitewnych, karcianych i innych. To miejsce gdzie wspólnie pomożemy ci zrozumieć mechanikę i zasady takich gier! Miejsce gdzie doceniamy również zaangażowanie, kreatywność doświadczonych graczy. Miejsce gdzie tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy jesteś fanem warhammera czy po prostu lubisz od czasu do czasu zagrać w monopoly. Jeżeli szukasz sprawdzonych opinii o grach, odskoczni od gier komputerowych, lub graczy którzy z chęcią spotkają się przy jednym stole na wspólną grę, to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!


#1 2013-12-17 12:31:02

 Arya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 30
Punktów :   

Drako

Grałam w to kilka razy z chłopakiem i gra jest naprawdę genialna! fantastyczne ilustracje, bardzo ładnie wykonane figurki, i co najważniejsze szybko się ją rozkłada, a sama gra trwa max 30-40min, przez co bardzo często do niej wracamy (tak często że nawet niema czasu się zakurzyć ) Drako polecam przede wszystkim parą które lubią spędzać ze sobą czas ale nie zawsze mają go zbyt wiele. według mnie gra nie posiada żadnych minusów wiec w skali 1-6 daję oczywiście 6

Offline

 

#2 2014-07-13 13:57:26

 Spajk

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Drako

Nie miałem przyjemności zagrać w Drako, lecz bardzo chętnie zagrałbym gdybym miał taką możliwość.

Offline

 

#3 2014-07-15 14:17:20

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Drako

Podzielam Opinie Aryi (chyba tak to się odmienia)

Drako to najlepsza gra planszowa dla 2 graczy w jaką miałem okazje zagrać

Offline

 

#4 2014-07-15 21:10:48

 Spajk

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: Drako

Tak zgadzam się z tym, gra jest bardzo ciekawa i nie zabraknie w niej kombinowania, taktycznego myślenia z perspektywą wyprowadzenia rywala w pole. Mimo, że gra się stosunkowo szybko to gra sprawia dużo frajdy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.woman-ultimate.pun.pl www.ecdl.pun.pl www.gientasy.pun.pl www.panoramiczna.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl